Partners

CENTRUM ABAKUS W LICZBACH

• ponad 22000 uczniów
• ponad 500 nauczycieli
• ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu
• działalność w 22 różnych krajach

CO WYRÓŻNIA NASZE CENTRUM?

• doświadczeni i kreatywni instruktorzy
• stały rozwój i samodoskonalenie kadry
• wysoka skuteczność w nauczaniu arytmetyki mentalnej

JAK WYGLĄDA NAUKA W NASZYM OŚRODKU?

Nasi uczniowie mogą zapomnieć o mozolnym wkuwaniu na pamięć – cieszą się nauką pełną wrażeń! Nauka arytmetyki mentalnej, połączona z ćwiczeniami BrainFitness, pobudzającymi aktywność całego mózgu, staje się dla dzieci niesamowitą przygodą. Podczas zajęć nie siedzą one wyłącznie w ławkach – grają w gry, rozwiązują zagadki logiczne, a nawet wykonują ćwiczenia fizyczne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, istnieje możliwość obejrzenia filmów edukacyjnych, zdjęć oraz relacji wideo z dotychczasowych wydarzeń w naszej szkole. Wystarczy śledzić naszą stronę internetową lub zgłosić się do instruktorów z naszej szkoły.

NIEZWYKŁE KORZYŚCI DLA TWOJEGO DZIECKA

Uczniowie Centrum Abakus zdobywają liczne nagrody w konkursach z arytmetyki mentalnej, a tych najlepszych przygotowujemy do uczestnictwa w zawodach międzynarodowych! Dzięki nam mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, a przede wszystkim mogą nawiązać nowe i wyjątkowe przyjaźnie.

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

Od 2015 roku aktywnie budujemy współpracę partnerską z licznymi ośrodkami edukacyjnymi w wielu krajach, które funkcjonują jako oddziały i przedstawicielstwa Centrum Abakus.

Nasz zespół z powodzeniem stosuje najlepsze praktyki międzynarodowe z zakresu trenowania liczenia w pamięci.

Abakus Europe aktywnie uczestniczy w seminariach międzynarodowych z zakresu nauki liczenia w pamięci metodą arytmetyki mentalnej. Współpracujemy z międzynarodowym Stowarzyszeniem Arytmetyki Mentalnej i Liczydła PAMA Global, by zapewnić najwyższe standardy nauczania.

Wyróżniający się uczniowie Abakus Europe uczestniczą w licznych konkursach i zawodach na szczeblu międzynarodowym. 30 grudnia 2018 roku Drużyna Olimpijska Abakus uczestniczyła w największych zawodach arytmetyki mentalnej w Kuala Lumpur. Więcej informacji tutaj.

Arytmetyka mentalna

About Abakus-center

Abakus courses in Bratislava

Contact us

Region Europe
Europe
Location
Language
English

Sign Up For Lessons

Sign Up For Lessons

Get your present!

Please complete the form below